شهدای شهرستان آغاجاری و امیدیه

این وبلاگ منعکس کننده ی زندگینامه ، عکس ها و خاطرات شهدای گرانقدر آغاجاری و امیدیه می باشد.

مراسم افتتاح فرمانداری شهرستان آغاجاری
ساعت ۱۱:٢٦ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/٦/٢۳   کلمات کلیدی: مراسم افتتاح فرمانداری شهرستان آغاجاری

 

 

مراسم افتتاح فرمانداری شهرستان آغاجاری

 

 

 

  

 

   http://up.vatandownload.com/images/3726lk3fr9lmf3ck7qmo.jpg

 

 

 

مراسم افتتاح فرمانداری شهرستان آغاجاری

 

ساعت 8 صبح اطراف سینما غوغا شده است. صدای ساز

 و دهل بلند شده است. مردم همه به طرف مکان برگزاری

مراسم در حرکت هستند.ایستگاه صلواتی با شربت از مردم

پذیرایی می کند. ساعت 40 : 9  مهندس حجازی و

 


 

 http://up.vatandownload.com/images/0ek39qpfsuzmbicwp0p.jpg

هیئت همراه  وارد منطقه شدند. ابتدا به گلزار شهداء رفتند و نثار روح بلند این اسطوره های ایثار فاتحه فرستادند. سپس به سالن سینما آمدند. مردم در مسیر ورودی استقبال خوبی کردند. مراسم با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید آغاز می شود.

 

 

 

 

-باذلی محبوب فرماندار شهرستان بهبهان  ضمن تبریک شهرستان شدن اغاجاری و هفته ی دولت  اظهار داشتند : در هفته ی دولت مجموعاً 76 پروژه  به ارزش 430 میلیارد ریال در سطح شهرستان بهبهان به بهره برداری رسیده است. ایشان از تلاش های مسئولین  و مردم در جهت ارتقاء آغاجاری به شهرستان تشکر نمودند.

 

 

 

- ابوعلی امام جمعه ی بهبهان طی سخنانی گفتند : از کلیه ی مسئولان که برای ارتقای این بخش زحمت کشیدند ، تشکر می گردد ، آغاجاری واقعاً محروم است ومشکلات زیادی دارد و باید برای جوانان و اشتغال آنان فکری اساسی شود. از مردم و مسئولین می خواهم وحدت خود را حفظ کنند تا هر چه بهتر برای این مردم کار بیشتری نمود.

 

 

 

- شریعتی نماینده ی شهرستان بهبهان و آغاجاری و حومه در مجلس شورای اسلامی گفتند : محرومیت اغاجاری بسیار زیاد است. اولین شهیدی که از پیشانی بند استفاده نمود ، متعلق به این شهرستاناست.مشکلاتی مانند: اشتغال ، نداشتن پزشک متخصص و... باید برای حل این مشکلات فکری شود. ایشان در ادامه پیگیری های خود در زمینه ی شهرستان شدن را بیان و از همه ی کسانی که در این زمینه فعالیت نمودند تشکر نمودند...

 

 

 

- مهندس حجازی استاندار محبوب خوزستان هم طی سخنانی به سیر پیگیری شهرستان شدم آغاجاری پرداختند  و اظهار داشتند ما اگر می خواستیم سیر معرفی فرماندار را طی کنیم ، نمی توانستیم  بودجه ی امسال را به آغاجاری بدهیم و تصمیم گرفتیم برادری  را که در سمت فرمانداری ، معاون فرمانداری و بخشداری کار کرده بود را در این سمت بگماریم تا بودجه ی امسال را از دست ندهیم.ان شاء الله با وجود آقای رضایی مشکلات کم کم حل خواهد شد...

 

 

- آقای رضایی فرماندار شهرستان آغاجاری هم طی سخنانی ضمن تشکر از کسانی که در ارتقای این بخش تلاش کردند ، به بیان مسئولیت های خود در زمینه ی بخشداری ، معاون فرمانداری و فرمانداری اندیمشک پرداختند و خواستار وحدت و مساعدت و کمک مردم و مسئولین منطقه شدند.

 

در ادامه فرمانداری منطقه با حضور مسئولین افتتاح و جلسه ی شورای اداری  شهرستان در محل فرمانداری تشکیل و در مورد بعضی از مسائل و مشکلات بحث و تبادل نظر بعمل آمد.

 

 http://up.vatandownload.com/images/x4xgnwmj1ko53u2yap8.jpg

http://up.vatandownload.com/images/bwrkarhn42zbtqfua2bm.jpg