شهدای شهرستان آغاجاری و امیدیه

این وبلاگ منعکس کننده ی زندگینامه ، عکس ها و خاطرات شهدای گرانقدر آغاجاری و امیدیه می باشد.

نخستین همایش نقش امیدیه در صنعت دفاعی ایران در جنگ تحمیلی
ساعت ۱٠:٠٥ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۳/٧/٦   کلمات کلیدی:
 
امید نیوز : محمدرضا باهنر در نخستین همایش نقش امیدیه
 در صنعت دفاعی ایران در جنگ تحمیلی گفت : امروز و با
گذشت بیش از 27 سال از جنگ تحمیلی علیه ایران، ما
در کنکاش و نوآوری در حوزه های نظامی، آموزشی،
علمی و ... غفلت نکردیم.

 
 
 
 
 
 
 

 
 
به گزارش  امید نیوز امیدیه ، محمدرضا باهنر ، نائب رئیس مجلس شورای اسلامی اظهار داشت : از آنجایی که دفاع مقدس نمایانگر دفاع جانانه از ناموس ایران بوده است، در صد سال قبل از پیروزی انقلاب اسلامی هیچ مبارزه ای با همسایگان صورت نگرفت، مگر این که مقداری از زمین ایران به تصرف می رفت. در هر جنگی که ایران درگیر می شد، یک تکه از زمین آن مصادره می شد، اما در هشت سال دفاع مقدس حتی یک وجب از زمین ایران اسلامی به تاراج نرفت. در این جنگ آموزش های مکتب تشیع علوی و رهبری حضرت امام خمینی (ره) به جهانیان صادر شد.
وی با اشاره به نتیجه فتنه ها و درگیری هایی که در سوریه از جانب غرب به روشنی و وضوح مشخص شده ابراز داشت : همه افتخاراتی که در جنگ های غزه، لبنان و سوریه صورت گرفته، ناشی از حمایت های نظام جمهوری اسلامی بوده است که ما توانستیم اوضاع منطقه را بهبود ببخشیم.
باهنر در بخش دیگر سخنان خود با اشاره به فرموده مقام معظم رهبری در خصوص پشتیبانی و حمایت از هر گروه یا کشوری با رژیم صهیونیستی بجنگد عنوان کرد : امروز ما در ایران اسلامی مردم سالاری دینی را سرلوحه خود قرار داده ایم. درست است که بیداری اسلامی در برخی کشورها با برخی مشکلات روبرو شده است، اما ما این قدرت را داریم که اوضاع منطقه را آرام کنیم.