شهدای شهرستان آغاجاری و امیدیه

این وبلاگ منعکس کننده ی زندگینامه ، عکس ها و خاطرات شهدای گرانقدر آغاجاری و امیدیه می باشد.

فرار هزاران تکفیری و هلاکت صدها داعشی نتیجه دلاوری های تیپ بهبهان بود
ساعت ۱٠:۳۸ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٤/٩/٢٢   کلمات کلیدی:

فرار هزاران تکفیری و هلاکت صدها داعشی

 

نتیجه دلاوری های تیپ بهبهان بود

 

سردار خادم سیدالشهداء گفت : رزم آوران تکاور تیپ امام حسن مجتبی (ع)

بهبهان در یک عملیات بی سابقه چنان وحشتی در دل گروهک تروریستی

تکفیری النصره و داعشی انداختند که باعث آزادسازی چند نقطه مهم در استان

حلب شد.

 


سردار احمد خادم سیدالشهداء فرمانده قرارگاه کربلا در مراسم تشییع پیکر شهیدان فتحی و چرغندی از مجاهدان شهید مدافع حرم اظهار کرد : خدای عالم را شاهد میگیرم بنده در سوریه شاهد بودم که از تاسوعای حسینی تا اربعین حسینی تیپ تکاور امام حسن مجتبی (ع) خوزستان به فرماندهی سردار پاسدار حاج مهدی رفیق دوست و یگان زرهی خود طی عملیاتی غافلگیرانه و بی سابقه ای چنان حماسه ای آفریدند که رعب و وحشت مثال زدنی میان دشمن تکفیری افتاد.

 

 

وی افزود : در این عملیات بی سابقه دلاور مردان تیپ تکاور خوزستان با یک عملیات کم سابقه در منطقه حلب دمشق صدها عضو اصلی داعش و النصره را به هلاکت رساندند و باعث فرار هزاران نیروی تکفیری از منطقه شوند به طوری که پس از آزادسازی ، دریایی از خون در این منطقه جاری شد.

 

این مقام نظامی با تاکید بر اینکه ایران به چنین حماسه آفرینی هایی افتخار میکند تصریح کرد :  پس از این عملیات مهم چهار روستا و یک شهرک اصلی از تکفیری ها آزاد و همچنین اساسی ترین نقطه بزرگراه حساس استان حلب دمشق که در اختیار تروریست ها بود باز پس گیری شوند که این عملیات در نوع خود بی سابقه بود.

 

سردار خادم سیدالشهداء در پایان خاطر نشان کرد : اگر امروز شاهد امنیت و آرامش در مرزهای جمهوری اسلامی هستیم به برکت خون شهدایی است که امروز در مراسم تشییع این عزیزان هستیم و باید به داشتن چنین دلیر مردان زینبی افتخار کنیم.