شهدای شهرستان آغاجاری و امیدیه

این وبلاگ منعکس کننده ی زندگینامه ، عکس ها و خاطرات شهدای گرانقدر آغاجاری و امیدیه می باشد.

پیکر مطهر روحانی تازه داماد شهید مدافع حرم در گلزار شهدای جایزان آرام گرفت
ساعت ۱٠:٤۱ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٤/٩/٢٢   کلمات کلیدی:

پیکر مطهر روحانی تازه داماد شهید مدافع حرم در گلزار شهدای جایزان آرام گرفت

 

پیکر شهید سید اصغر فاطمی‌تبار (چرغندی) با استقبال پرشور مردم از روستای صفر بخش جایزان در مسیر تشییع قرار گرفت و مردم امیدیه در یک مراسم باشکوه و بی‌نظیر از این شهید مدافع حرم تجلیل کردند و حماسه به یاد ماندنی دیگری در تاریخ ثبت کردند.

 

 


در این مراسم که هزاران نفر از مردم شهرهای مختلف خوزستان به ویژه جایزان، امیدیه، بهبهان و رامهرمز حضور داشتند پیکر روحانی شهید حجت‌الاسلام والمسلمین سید اصغر فاطمی‌تبار (چرغندی) دومین شهید بخش جایزان تا روستای قلعه حمود تشییع شد و در گلزار شهدای این روستا آرام گرفت .

شهید سید اصغر چرغندی (فاطمی) روحانی مجاهدی که کمتر از سه ماه از ازدواجش نمیگذشت با شنیدن فریاد مظلومیت حریم حرم عقیله بنی هاشم به ندای هل من ناصر ینصرنی لبیک گفت و با حضور در گردان های مدافع حرم عازم سوریه شد ، سید اصغر در یک عملیات پاکسازی مورد اصابت خمپاره قرار گرفت و جان شیرین خود را فدای سر بریده سرور و سالار شهیدان کرد.

 تشییع 6 کیلومتری پیکر مطهر شهید چرغندی توسط مردم قدرشناس امیدیه و جایزان از تپه نورالشهدای ده صفر تا محل گلزار شهدای قلعه حمود برگ زرین دیگری بر افتخارات خطه شهید پرور این منطقه افزود.