شهدای شهرستان آغاجاری و امیدیه

این وبلاگ منعکس کننده ی زندگینامه ، عکس ها و خاطرات شهدای گرانقدر آغاجاری و امیدیه می باشد.

وصیت نامه پاسدار شهید عباس کلا کج
ساعت ۱٠:٠٦ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٠/۱/۳   کلمات کلیدی: شهید عباس کلاه کج

 

 

 

 

باسمه تعالی

وصیت نامه پاسدار شهید عباس کلا کج

انا الله و انا الیه را جعون

ولا تحسبن الذین قتلو فی سبیل الله امواتا بل احیا ء عند ربهم یرزقون

 

سلام بر پدر و مادر عزیز م.

 سلام مرا با   صمیمانه ترین و گرمترین شادیها پذیرا باشید و منتظر پیروزی رزمندگان اسلام در چند روز آینده باشید.

 پدر و مادر عزیز م  میدانم که من خیلی اذیت و حتی توهین و پر خاش به شما کرده ام که میدانم ،  شما اینقدر سنگدل نیستند که به من نفرین کنید هر چند که هر چه بگویند و بکنید حق دارید.

 مادر خیلی بر من حق دارید و من این همه حقانیتی که بر گردن من دارید را فراموش نخواهم کرد و همیشه از درگاه خداوند متعال خواستارم که شما را در زندگی پیروز دارد .

 پدر و مادر عزیزم،  شما می دانید که من خیلی دلم می خواست در این حمله سر نوشت ساز شرکت نمایم ولی شما مخالفت می کردید و می گفتید که در دو یا سه حمله شرکت کردید و دیگر نمی خواهم بروی. درست است من دو یا سه حمله ای که در گذشته شد ، شرکت کردم  ، ولی این کفایت این همه رحمتهای خداوندی که به من داد را نمی کند و خداوند بر ما حق دارد.

 آیه ای است به این صورت که :

انا لله وانا الیه راجعون

 مااز خداییم وازبه سوی آن بازمی گردیم یعنی او به ما جان داد ومارا آفرید ویک روزی هم این جان را از ما خواهد گرفت پس چه بهتر که درراه  مبارزه

 

 

 

 

با کافران کشته شویم  ، نه در بستر بیماری.

 ما هرچه خدمتی در راه او بکنیم  ، باز هم کم کرده ایم وبهترین خدمتی که من می توانم درراه او انجام دهم جها د علیه کافران و منافقان و مستکبران است .

کافرانی همانند صدام ومزدورانش که این همه سرزمینهای مارا گرفتند. این همه خوردند واین همه بردند وچه تجاوزاتی که برعلیه سرزمین ما نکردند وما می رویم تا شهرها وسرزمینهای وسیع اسلامیمان را از لوث متجاوزین بعثی پاک کرده وایران را گورستان بعثی ها کنیم .

به امید  پیروزی علیه باطل

 و سخن دیگرم با کسانی است که در رأس ارگانها وسازمان های نشستند مخصوصاً در منطقه خودمان .

ای برادرانی که هم  اکنون در رأس ارگانها وسازمانها نشسته اید تورا به خدا ، تورا به خون صدهزار شهیدی که چه در اوایل انقلاب وچه در جنگ تحمیلی خون پاکشان را برای آبیاری ورشد درخت اسلام نثار کردند ، دست و قلم شما را به عنوان یک برادر رزمنده اسلام از راه دور می بوسم ،  بیایید و برای اسلام واقعی کار کنید وبرای مردم محروم ومستضعفینی که این انقلاب را به وجود آودند 0

 کمبودها و نیازها ی آنها را بر طرف کنید. این قدر برای مقام روبروی هم قرار نگیرید. برای مردم مستضعف کار کنید. من خیلی معذرت می خواهم که اینهمه گستاخی کردم،  ولی چه بکنم این دل من خیلی غصه ها دارد .

چون در منطقه خودمان بودم واین چیزها را می دیدم ومی شنیدم بازهم      می گویم. دست وقلم شما را از راه دور می بوسم برای مردم مستضعف کار کنید.

 

 

 

 

 از اهالی مسلمان آغاجاری می خواهم به عنوان یک برادر کوچک فعالیتهای اسلامی خودشان را گسترش دهند. هر چند خودم هیچ فعالیتی نداشتم،  ولی من به اشتباه خودم پی برده ام ونمی توانم ببینم ، شما هم به این درد مبتلا شوید من آمده ام جبهه که مقداری از این کارها را که مبارزه بر علیه کافران است را انجام دهم.

 به امید پیروزی ما برعلیه کافران  

به امید پیروزی ما بر علیه تمامی مستکبرین.

 برادرانم حسن ، محسن وغلام

سلام مرا از راه دور پذیرا باشید 0از خداوند متعال می خواهم که آرزوی برادرم حسین برآورده گرداند وبرادرم حسن را در کارهایش پیروز کند.

 غلام جان امیدوارم که فعالیتهای اسلامی خودرا ادامه دهید .

و از خواهرم می خواهم که حجاب خودرا همچون زینب نگه دارد.

  محمد جان را از راه دور از طرف من ببوسید و علی وار آن را بزرگ کنید 0

پدر ومادرعزیزم شما را از راه دور می بوسم .

صادق بهمئی ، قدرت اله شیرعلی واصغر قلندرنژاد :  امیدوارم که در کارهایتان موفق باشید واز شما می خواهم که فعالیتهای اسلامی  خود را فراموش نکنید و آنها را گسترش دهید. به کوری چشم حسودان وکافران وخیانت کاران به امید پیروزی تمامی شما بر کافران ومنافقان

 وبه امید پیروزی تمامی رزمندگان اسلام برعلیه کافران بعثی .   

  والسلام

خدایا خدایا تورا به جان مهدی تا انقلاب مهدی خمینی را نگه دار از جان ما بکاهو وبه جان او بیفزا

وای اگر خمینی حکم جهادم دهد         ارتش دنیا نتواند که جوابم دهد

 

 

 

 

 

نه شرقی نه غربی جمهوری اسلامی

 

عباس کلاه کج

 

 

یادش گرامی و جاوید باد.

لازم به ذکر است برادر ایشان هم حسن کلاه کج بعد از مدتی در جبهه بسوی دیگر برادرش پرواز نمود....