وصیت نامه مصیب عباسی

 

 

وصیت نامه پاسدار شهیدمصیب عباسی

 

انا لله و انا الیه راجعون

اینجانب مصیب عباسی وصیت میکنم:

 که بعد از مرگم تا آنجا که می توانید دنباله راه تمام شهیدان راه خدا و حق و حقانیت باشید و امیدوارم برای به ثمر رسیدن انقلاب به تمام جهان دست به سلاح شوید و قدرتهای بزرگی جون آمریکا و شوروی را کنار بگذارید و انقلاب را به تمام جهان برسانید و من دوستدار این هستم که عموم خانواده های شهیدان و خانواده من در فکر این نباشند که فرزندشان مرده است،  بلکه از تمام دوستانم میخواهم که به خانواده هایمان بگویند که پسرشان زنده است و نزد پروردگار است .همانجایی که تمام مسلمین وتمام کسانی که اعتقاد به شهادت داشته باشند ،

آری پدر ومادر عزیز وگرامیم امیدوارم که برایم تا آنجا که می توانید گریه نکنید مثل تمام روزهای زندگیتان،  مثل روزهایی که پهلویتان بودم باشید.چون که من راضی به آن نیستم که برایم گریه وشیون کنید ، چون که باعث رنجش قلب من می شود. از خواهر وبرادرانم می خواهم که فرزندانی تربیت کنند،  همچون امام حسین (ع) که دست از جهاد برنداشته شما هم فرزندانی همچون آنها تربیت کنید که به درد جامعه وفردای انقلاب بخورد.

 برادر عزیزم مسلم : امیدوارم که دستت خوب شود0برادر عزیز مسلم روز گذشته فهمیدم که از بیمارستان مرخص شدید. امیدوارم که حالت بزودی خوب شود ودر حملات بعدی شرکت کنید ودست تمام ابرقدرتها را به کمک دیگر برادرانت از بین ببرید وحکومتی اسلامی وتابع عدل الهی در تمام جهان برپا کنید واز تمام برادران

می خواهم برای فرج امام زمان (عج)دعا کنند تا شاید امام زمان بردعاهای شما جواب دهد وظهور کند.

 من وصیت می کنم که تمام  دارایی من را به مستضعفین ومردمی که در رنج وستم قرار گرفته اند بدهید تا شاید خداوند متعال در رحمت خود را برمن باز کند.

 برادر من از تمام دوستانم حلالیت بگیرید وبگو که دیگر من به جایی که می خواستم رفته ام واز شماها خداحافظی می خواهم. سه روز روزه  بدهکارم، به برادر حمید (شیخ رباط) بدهید که بگیرد .

 والسلام

امیدوارم حکومت اسلامی وتابع عدل الهی درتمام جهان برپا کنید

                                                                                                                                                       مصیب عباسی

 

/ 0 نظر / 21 بازدید