وصیت نامه پاسدار شهید هوشنگ مطوری

 

 

وصیت نامه پاسدار شهید هوشنگ      مطوری

    

 

اشهدان لا الا الله و اشهدان محمداً  رسول الله و اشهدان علیاً ولی الله

 

         با درود  بی پایان به آقا امام زمان (عج)و با سلام بر نائب بر حق او امام خمینی و درود و سلام بیکران بر شهیدان از صدر اسلام تا شهیدان گلگون کفن جنگ تحمیلی و درود بر پدر و مادرانی که فرزندان خود یعنی پاره ا ی  از تن خود  را ، به جهبه های حق علیه باطل می فرستند.

 ای برادران و خواهران دنیا را بر آخرت انتخاب نکنید که رسول خدا(ص)

می فرمایند:

 پس دنیا را برای معاد و حیاه اخروی خویش بکار نگیرید. الدنیا مزرعه الاخره برهمه شما باد که صمیمانه و خالصانه پیروی از امام که اطاعت از امام فرمان خداست،  همانطوری که در قرآن آمده است:

 اطیعو اله و اطیعو الرسول و اولی  الا مر منکم .

ای ملت،  تنها امید امام به خدا و شماست. امام را در یابید و مبادا از بیعت با حضرتش سر باز زنید  و به یاد آورید سر نوشت مردم کوفه و بی وفائیشان و شکستشان را . از همه ی  شما ، ملت شهید پرور می خواهم که از روحانیت متعهد مسئول پیروی کنید. چرا که چراغ راه و راهنمایی هستند که ما را به هدف نزدیک تر میسازند. اگر می خواهید به هدف برسید و قلب همگی شما جهت رسیدن به هدف می تپد ، روحانیت را تنها نگذارید که از قافله ی انسانیت عقب می مانید و یا به جلو می روید که هر دو برابر با نابودی شماست. در تمام مسائل بکوشید و مسئولین را یار و یاور باشید و کمتر مشکلات را به رخ بکشید و خدا شاهد است همگی مسئولید،  برای آنها محرم راز باشید نه خودتان برملا کنندگان مشکلات و کمبود ها باشید.

 

 

 

 

 برادران و خواهران سفارش باد شما را به روآوردن به قرآن آن را بخوانید که سعادت در تفکر و تعقل در آیات قرآن میباشد وبه آن عمل کنیدف  چون که دشمنان ما از قرآن خیلی می ترسند و همیشه جهان خواران سعی داشتند قرآن را از میان ما مسلمانان بر دارند،  چون قرآن راه سعادت را پیش روی ما می گذارد و از خواهران گرامی می خواهم که حجاب خود را حفظ کنید چو ن بی حجابی یک عمل شیطانی و ضد خدا و پیامبر و امامان است و از کلیه برادران وخواهران حزب الله میخواهم ، به پاس خون شهدا هم که شده جلوی بی حجابی را بگیرند  .

 

والسلام و علیکم و رحمت الله و برکاته

هوشنگ مطوری

 

 

 

 

 

 

 

/ 0 نظر / 14 بازدید