شهید گمنام شهر آغاجاری

 

شهید گمنام :

در قطعه ی شهدای شهر آغاجاری قبر شهیدی قرار دارد که کسی او را نمی شناسد. هنگامی که اجساد مطهر شهدای عملیات « فرمانده کل قوا ، خمینی روح خدا » در منطقه ی  دارخوین پیدا شد ،  او را اشتباهاً به جای عین الله آور به منطقه آوردند و پس از تشییع با شکوه به خاک سپردند ولی بعد از مدتی جسد شهید عین الله آور پیدا شد و او بر سر مزار خود عنوان :

شهید :گمنام

فرزند : روح الله

محل شهادت : کربلای ایران

تاریخ شهادت : عاشورا

نمی دانیم نام این شهید کیست ، اهل کجاست . خانواده اش به دلیل نیامدن  پیکر شهیدشان چه می کشند. شاید مادرش هر وقت اعلام می کنند ، شهدایی پیدا کرده اند ، با شتاب بسوی آنجا می شتابد تا پسرش را بیابد. ولی پسرش در قطعه ی شهدای آغاجاری آرام گرفته است و مردم آغاجاری هر پنجشنبه که به بهشت زهرا می روند بر مزار این شهید بی نام و نشان هم سری می زنند و فاتحه ای می خوانند و مطمئناً او احساس دلتنگی و تنهایی نمی کند ، چون زائران قبرش بیشتر از شهدای دیگر منطقه است.

یاد تمامی شهیدان ، خصوصاً این شهید گمنام مبارک باد

 

خاطرات خود از شهدای آغاجاری را برای ما ایمیل کنید.

 

/ 1 نظر / 18 بازدید
همسنگران

سلام دوستان عزیز ایمانی و هموطن/ حضرت آیت الله سیداحمد هاشمی ازخوبان روزگارماست معظم له روحانی جانبازگمنام بی توقع و بی ادعاء و بدون حقوقی است که بیش از بیست سال است که براثر جراحات و صدمات و کسالات ناشی از جبهه و جنگ (ترکش و انفجار و شیمیایی) و بدون هیچگونه حقوق و مستمری و حتی حقوق و مزایای جانبازی و شهریه حوزه راهم نمیگیرند و در نهایت فقر و بی بضاعتی با عائله ی سنگین اما با مناعت طبع و عزت نفس در زادگاهش دهستان آسیاب - شهرستان امیدیه - استان خوزستان کاملا زمینگیر شده و قادر به هیچ کاری نیست و با شدت کسالات بطوریکه در شبانه روز چندبار میمیرند و زنده میشوند زندگی را سپری مینمایند ٪ شفای عاجل و کامل این سید اولاد پیغمبر (ص) و باکرامت و بزرگوار را از خدا و جدش خواهانیم/ هرکسی که مایل است جهت مساعدت و کمک مالی به معظم له پس از حصول اطمینان اقدام نماید/ شماره موبایل معظم له : 09166515850 خدا و جدش به شما پاداش و اجر خیر دهد انشاءالله : از طرف همسنگران و همرزمان و مخلصین معظم له / جهت شناخت بیشتر این بزرگوار به وبلاگ معرفی معظم له http://titarmoshk.blogfa.com هم سری بزنید