یاد واره ی شهدای اسلام آباد جایزان

 

سرهنگ بابلی - سخنران این مراسم با تاکید بر اهمیت برپایی یادواره های شهداء ابراز داشت :

هدف از برگزاری یادواره ها و گرامیداشت یاد و خاطره شهداء این است که میخواهیم به نسل چهارم بیاموزیم که راز ماندگاری این شهیدان سرافراز چه بوده است و برای چه به مقام و درجه عالی رسیده اند.

ایشان پرداختن به مقوله اقتصاد و فرهنگ را در همه زمینه ها ضروری دانست و افزود : در بحث های فرهنگی ما باید مسئله صرفه اقتصادی را رعایت کنیم که مصداق آن هم همین کار بزرگ فرهنگی امروز که با کمترین هزینه ممکن توسط بسیج به بار نشست .

فرمانده سپاه امیدیه به برنامه ریزی های دشمن در خصوص به حاشیه کشاندن مسئولین و متولیان فرهنگی کشور اشاره کرد و گفت : ما باید به اصل مطلب که همان اجرای برنامه های فرهنگی مفید و موثر در جامعه است بپردازیم و مسائل حاشیه ای را دخیل ننمائیم چرا که به مجرد ورود به این حواشی دشمن وارد میدان خواهد شد و نهایت بهره برداری را خواهد کرد.

وی در پایان از تمامی بانیان برگزاری یادواره 5 شهید روستای اسلام آباد جایزان تقدیر نمود و خاطر نشان کرد : برگزاری این یادواره ها انسان را به سعادت و هدایت می رساند و تاکید میشود هر منطقه ای در حد توان با سادگی هر چه تمامتر اینگونه یادوراه ها و یادمان ها را برپا کنند و به خانواده های گرامی این منطقه نیز تاکید دارم فرزندان خود را از تبعات مخرب ماهواره ها که همان بی حجابی ، بداخلاقی ، طلاق و سایر جرائم میباشد آگاه سازند چرا که انتهای این راه ضلالت و گمراهی است.

/ 0 نظر / 16 بازدید