آقایان مسئول ، اگر شهداء نبودند الان ما مسئول نبودیم

 

به گزارش امید نیوز ، یادواره 65 شهید والامقام منطقه جایزان و دو شهید گمنام واقع در تپه نورالشهداء شب گذشته با حضور جانشین فرماندهی نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و جمعی از  مسئولین شهرستان در روستای صفر جایزان برگزار گردید.

سردار علیرضا تنگسیری که به عنوان سخنران ویژه این مراسم حضور داشت با اشاره به امداد الهی به رزمندگان در اکثر عملیاتها اظهار داشت : خداوند در بیشتر عملیاتها امداد را بر ما نازل میکرد و این مسئله را ما در طول عملیاتها به عینه مشاهده میکردیم.

وی در خصوص قدر و جایگاه شهید در پیشگاه خداوند گفت : خداوند در دو جای قرآن به صراحت به مسئله شهادت اشاره دارد که مبادا تصور کنید کسانی که در راه خدا کشته شده اند ، مرده اند بلکه آنها شهید شده اند لذا خداوند در قرآن در جایی  میفرماید نگویید و جای دیگری هم میفرماید حتی تصورش را هم نکنید که آنها مرده اند.

جانشین فرماندهی نیروی دریایی سپاه عنوان کرد : ما هرچه داریم همه ساله از همین هفته دفاع مقدس ذخیره میکنیم ، امروز عزتی که نصیب ما شده است از همین دفاع مقدس بدست آمده است.

یادگار هشت سال دفاع مقدس در پایان با خطاب به کسانی که امروز میگویند ، ای کاش در روز عاشورا با امام حسین (ع) بودیم و خود را فدایش میکردیم گفت : والله این روز همان روز است ، در زمانی که امروز یزیدیان زمان به ناحق بر مسلمانان و مومنان می تازند باید کاری کرد که انشاله امیدوارم در فردای قیامت شرمنده شهدا نباشیم.

/ 0 نظر / 14 بازدید