وصیت نامه پاسدار شهید غریبعلی درمند

 

وارادت دادی ومارا زنده کرد که ما هرچه داریم از اسلام داریم واین روحانیت است که به رهبری امام عزیز، اسلام راحفظ کرده است .

شب جمعه است شب رحمت وبخشش. ملائکه هم آماده ی گزارش به آقا امام زمان(عج) هستند ومنتظر ما گنه کاران هستند تا در این شب توبه کنیم وخط قرمز براعمال ما بکشند .شبی که تمام بدان درگاه ایزد یکتا ، سر بخاک گذاشته وطلب عفو وبخشش

 

 

 می کنند ومن هم دراین شب وصیت نامه خود را می نویسم تا شاید آمرزش برگناهان من شود. پروردگارا تو خوب می دانی که این حرکت را که آغاز کرده ام فقط وفقط خالصانه برای توست وبرای حفظ اسلام .خدایا توخود به خوبی آگاهی که مبارزات ما برای قدرت طلبی وبه چنگ آوردن مال بی ارزش دنیا نیست.

 می خواهیم نشانه های روشنگرانه ی  آئین تورا باز گردانیم وناساما نی های شهرها وآبادی ها را به سامان برسانیم تا در پرتو عدل اسلام ، بندگان ستمدیده ات پناه گیرند واحکام وقوانین  کنار گذاشته ی دین بر پا گردد .

پروردگارا این بنده  ی ذلیل وخوار ، خود در این شب رحمت روی به تو می آورم واز تو که مهربانترین مهربانها هستید،  طلب بخشش وعفو می کنم.

 ای خدا این تویی که دانا وتوانا وبینا وشنوایی که این حرکت فقط برای برپا داشتن دین تو است ، پس تو آنها را یاری کن. خدای بزرگ من که لیاقت شهادت را ندارم وهدف ما هم در وحله ی  اول شهادت نیست وشهادت را وسیله ای برای ورود وبهتر رسیدن به الله می دانم. ولی لا اقل مرا در جوار رزمندگان صدیق خود قرار ده.

 

 

 

ملت شریف قدر رهبر خودرا بدانید وحمد وسپاس گویید خدا را ،که شمارا بین ملتها انتخاب کرد ودعا کنید رهبر را که دراین صورت موفق وپیروزند و اگر شما توانستید اسلام را صادر کنید آنوقت افتخاری برای شماست. در این  وضعیت که قرار داریم تمام کشورهای غرب وشرق علیه اسلام بسیج شده اند و با اتحاد وهمبستگی شما تمام تو طئه ها ی آنها خنثی خواهد شد. ما فقط در برابر عراق قرار نگرفته ایم،  بلکه در برابر با آمریکا و شوروی  و تمام ایادیش که بصورت یک صدام در آمده ودر برابر اسلام قرار گرفته است.

 امیدوارم که به همین زودیها بعد از فتح کربلا ، قدس عزیز را هم از دست صهیو نیستها خارج کرده و به دست فلسطینیها و به اسلام عزیز بر گردانیم .جنگی که ما داریم یک جنگ با تمام قوت بر اساس مکتب ماست سر منشاء آن لا الا الا الله است که باید سراسر جهان را فرا گیرد .اگر مقاوم باشیم این قدرتها پوچ و توخالی است و حق پیروز است که خداوند با ماست .پس شما ای مردم فداکار برای اسلام جان فشانی و مبارزه کنید و از مبارزه با باطل ناامید نباشید .تا زمانی که پرچم حق را بدست صاحب اصلیش صاحب الزمان (عج) بسپارید.

 

 

 

 چند کلمه برای خانواده ام بنویسم .

از پدر و مادر عزیزم میخواهم که اگر در راهی که انتخاب کرده ام کشته شدم ، هیچ ناراحت و پشیمان نشوید که این افتخاری بس بزرگ برای آنها ست،  چون من با خودم عهد وپیمان بسته ام که تا به شهادت نرسیده ام،  به جبهه بروم .هر فرد مسلمان باید افتخار کند که شهیدی در راه اسلام بدهد همه ما باید کشته شویم .پس بهتر که انسان خودش این مرگ را قبل از اینکه فرا رسد،  انتخاب کند و مر گ با عزت به از زندگی ننگین است که :

انا لله و انا الیه راجعون . باز گشت همه بسوی خداست که این به عهده ی الله است. آنهایی که در راه خدا کشته می شوند را مرده نگویید،  بلکه زنده اند ونزد خداوند روزی می خورند .

و لا تحسبن الذین قتلو فی سبیل الله امواتاً بل احیا ء عند ربهم یرزقون .

پس ما باید تا قبل از مردن صفی آهنین و محکم در برابر دشمنان خارجی و داخلی داشته باشیم تا دشمن نتواند در بین ما نفوذ کند ان  الله یحب الذین یقاتلون فی سبیل الله  صفاً،کانهم بنیان مرصوص .

خداوند دوست می دارد آنها را که در راهش مبارزه می کنند وصف ناگسستنی در برابر دشمنان تشکیل داده اند.

 

 

 پس با این همه وعده که خداوند داده،  شما فرزندانتان را بی هدف نداده اید و این راه را مردم با چشم باز انتخاب کرده و به این راه رفته اند و در مورد دفن تصمیم با خود شماست.  از شما میخواهم در سوگ من گریه نکنید و بیش از چهل روز لباس سیاه  نپوشید. وصیت نامه دیگری در باره اموال شخصی و دیگر چیزها مینویسم که سعی کنید و به آن عمل کنید. از طرف من از تمام اقوام ها خدا حافظی و طلب بخشش کنید .از همکاران عزیزم که با آنها مدتی کار میکردم ، هم طلب بخشش و عفو میکنم و از آنها میخواهم که بیشتر کار کنند و زحمت بکشندکه به  خود کفایی کامل برسیم و از نفوذ منافقان جلو گیری کنند.

و آخرین کلامم هم این است که تقوا را پیشه خود کنید که پیروز هستید .

 

خدایا خدایا تا انقلاب مهدی خمینی را نگهدار

 

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

 

غریبعلی درمند

 

مورخ : 24/10/61

 

/ 0 نظر / 6 بازدید