خواب شهید کوهگرد:

به گزارش خبرنگار سرویس فرهنگی امید نیوز امیدیه ، امسال هم فرصتی پیش آمد تا به رسم ادب و وظیفه میهمان بازماندگان و خانواده های معزز شهدای گلگون کفن باشیم ، خانواده شهید کوهگرد این بار ما را به حضور پذیرفتند.

برادر شهید کوهگرد در ابتدا از سالهای نوجوانی شهید میگفت و از اینکه هنوز بچه سپاه و تشکیلات خانواده شهید را از مجموعه سپاه می دانند خرسند بود و صحبت میکرد.

او از برادر شهیدش خیلی خاطره نگفت ، اما چند جمله گفت که برایم یه دنیا ارزش داشت .

می گفت شهید وقتی که هنوز اعزام نشده بود سفارش کرده بود که خواب دیدم شهید میشوم و اسم فرزندم را امین میگذارم بنابراین اسم فرزندم را امین بگذارید که به سفارش ایشان عمل شد و امین الان در مقاطع تحصیلات عالیه در حال تحصیل و کار هست.

برادر شهید از ارادت خاص شهید به بسیج و تشکیلات سپاه میگفت و جمله ای را که همیشه به برادرش توصیه کرده بود را بیان کرد که (( هر گاه وارد مکان سپاه و بسیج شدید با وضو وارد شوید چرا که این مکان مقدس است )) این جملات یک دانشگاه برای من درس بود که اینها که بودند و چگونه این همه عاشق جبهه و شهادت شدند.

در پایان هم فرمانده بسیج امیدیه با بیان چند جمله در مورد شهدای جنگ تحمیلی ، حضورش در کنار خانواده معظم شهدا را وظیفه دانست و گفت : هیچ افتخاری بالاتر از گرامیداشت یاد و خاطره شهدا نیست.

/ 0 نظر / 9 بازدید