وصیت نامه پاسدار شهید عبدالسعید دبیر فدعمی ااز شهدای امیدیه

 

باسمه تعالی

 

وصیت نامه پاسدار شهید

 عبدالسعیددبیر فدعمی

 

بسم الله الرحمن الرحیم

(انا لله و اناالیه را جعون)

((ولا تقولون لمن یقتل فی سبیل الله امواه بل احیاء ولا کن لا تشعرون ))

((هرگز مپندارید آنانکه در راه خدا کشته شدند مرد گانند بلکه آنها زنده اند اما شما نمی دانید))

(( شهادت همچون میو ه ای نیست که آنرا بکاریم و از درخت بچینیم ))

پس از عرض سلام بر امت شهید پرور و امام امت و با درود بر کلیه شهدای اسلام از صدر تا کنون ، قبل از هر چیز باید به عرض کلیه خواهران و برادران مسلمان برسانم که قدر این شهداء را بدانید و به وصیتنامه  آنها گوش فرا دهید و عمل کنید که شهداخیلی قدر دارند و قدر این شــــــهـــــدا را بدانـــــــــــیــــد »»»»»»»»»»

****وصیتنامه ام را شروع میکنم****

1-در اسرع وقت قرآن و نهج البلاغه و دیگر کتابهای اسلام را بخوانید .((به یاری الله ))

2-همیشه نمازهایتان را به موقع و سر وقت بخوانید و مبادا یک خواهر یا برادر مسلمان نمازش قضا شود و نمازهارا به جماعت بپا دارید که همین صفهای بهم فشرده جماعت هستند که دشمن را به لرزه و هیجان می اندازد (( به یاری الله ))

3-و مهمترین وصیتم که باید صددر صد به آن عمل کنید این است که امام را تنها نگذارید و دعا برای این امید مستضعفان بکنید . که اگر امام نبود این کشور نابود می شد. (( به یاری الله ))

 

 

 

4-از روحانیت جدا نشوید و همیشه بازوی رو حانیت باشید و نگذارید روحانیت را از شما بگیرند چون امام و همین رو حانیون بودند که مردم را آگاه کردند و برای قیام بر علیه کفر جهانی بسیج کردند (( به یاری الله ))

5-از ملت شهید پرورخواهش میکنم همیشه در مساجد شرکت کنند و مخصو صاً نمازهای جماعت و نماز جمعه و مراسم دیگر از قبیل را هپیمائیها و تشییع جنازه شهدا و همین صفهای بهم فشرده نماز و راهپیمائیها است که این انقلاب تا به حال پیروز است ((به یاری الله ))

 

 

6-از کلیه مسئولین می خواهم بعنوان وصیت یک شهید کارهایشان را با مردم قطع نکنند .و مبادا ریاست طلبی کنند و در راه خدا کار نکنند و کار برای مردم کنند . مبادا کاری کنند که مردم از آنها راضی نباشند . (( به یاری الله ))

7-امیدوارم پدر و مادرم من را حلال کنند و چون تا بحال هیچ کار مثبتی برایشان انجام نداده ام . امیدوارم من را ببخشند و شاید با شهادتم کاری برایشان کرده باشم (( به یاری الله ))

8-از کلیه برادران دفتر تبلیغات مسجد قدس امیدیه میخواهم همانطوری که با تبلیغات معنوی خود از قبل از انقلاب تا به حال فعالیت داشته اند به فعالیت خود ادامه دهند مخصو صاً ماه محرم و ماه رمضان و مراسم مهم دیگر . و اگر در تبلیغات کم فعال بودم امیدوارم من را ببخشید و همینطور ارگانهای دیگر به فعالیتشان ادامه دهند و برادران از کتابخانه هائیکه در شهر است استفاده کنند و مخصوصاً کتابخانه مسجد که از سال 57 تا بحال این کتابخانه تأسیس شده (( به یاری الله ))

9-از برادران و خواهران گو لخورده ای که هنوز هم هوادارا این گروهکهای آمریکائی هستند خواهش میکنم بعنوان وصیت یک شهید و برادر کوچکتر تا وقت است توبه کنید و به دامن اسلام بر گردید و اگر بر نگشتید وظیفه خواهران و برادران حز ب الله است که جلوی آنها را بگیرند (( به یاری الله))

 

 

 

 

والسلام

عبدالسعید دبیر فدعمی

 

 

/ 1 نظر / 7 بازدید
باقراحمديان

[لبخند]بسمه تعالي خداوندا اگر اين مردان شير پاك خورده نبودن حال روز ما چه گونه بود الان پس بياد اين شهداء گران قدر امثل شهيدزنده برادرعبدالسعيد دبيرفدعمي هاباشيم ويادشان را هميشه زنده بداريم چون برگردن تك تك ما حقدارند. خداوند احدواحداورابا شهداءصدر اسلام وامام امت امام (خميني)واجدادش ملحق كند آمين ياربالآلمين حاج باقراحمديان روستاي دهملا بزرگ والسلام عليكم ورحمة وبركاتة