دیدار از خانواده ی شهید هادی نژاد

 

 

فرمانده سپاه ناحیه آغاجاری در جریان دیدار استاندار خوزستان از خانواده شهید محمد هادی نژاد از شهدای مدافع حرم شهرستان آغاجاری بیان کرد: اولین شهید فرهنگی و امدادگر مدافع حرم، به شهرستان آغاجاری تعلق دارد اما متاسفانه شاهد هستیم که وضعیت معیشتی و خانه مسکونی خانواده های شهدای مدافع حرم در شأن خانواده شهیدان نیست. از مسئولان استان انتظار داریم تا در این خصوص و به ویژه در خصوص رسیدگی به وضعیت خانواده های شهدای مدافع حرم در آغاجری مساعدت کنند.

جمالی اظهار کرد: شهرستان آغاجاری با تقدیم شهیدان در دفاع مقدس و همچنین مدافعان حرم دین خود را ادا کرده است. این شهرستان با وجود نام بزرگی که دارد، مشکلات بسیاری به خود دیده که توجه ویژه ای را می طلبد.

غلامرضا شریعتی در جریان دیدار استاندار خوزستان از خانواده شهید محمد هادی نژاد

از شهدای مدافع حرم شهرستان آغاجاری، عنوان کرد: آنچه در پیشگاه باریتعالی به

عنوان پاداش برای خانواده شهید تعیین شده بسیار فراتر از وضعیت عادی دنیوی است.

وی ادامه داد: ما نیز برای خانواده این شهید صبر و بردباری را مسئلت داریم. صابران اجری بی حساب و کتاب دارند.

 استاندار خوزستان بیان کرد: هرچند که مزد شهادت بسیار بالاست ولی باز هم از دست دادن فرزند آن هم چنین فرزندانی برای خانواده ها بسیار سخت است اما برای خانواده های شهدای مدافع حرم مایه امید و شادمانی است که فرزندانشان در دفاع از حرمیین به شهادت رسیده و آخرت آنها نیز به واسطه این کار ارزشمند تضمین می شود.

شریعتی در واکنش به بیان وضعیت بد معیشتی و منزل مسکونی خانواده شهدای مدافع حرم آغاجاری اظهار کرد: وظیفه همه مسئولان است که به خانواده شهدا کمک کرده و مساعدت برسانند و برای بهبود این وضعیت دستورات لازم را به شهرداری داده و هماهنگی هم شده تا در اسرع وقت کار نوسازی و یا بازسازی منازل آنها صورت بگیرد.

وی تصریح کرد: قطعا باید خانواده شهدای مدافع حرم خانه ای در شأن خانواد شهید برای سکونت داشته باشند که باید به این وضعیت رسیدگی کرد.

/ 0 نظر / 33 بازدید