وصیت نامه پاسدار شهیدابراهیم امیری

 

 

باسمه تعالی

          وصیت نامه پاسدار شهیدابراهیم امیری

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

      شهادت تقدیری است الهی که در عرصه هستی و حیات یک ملت جریان پیدا می کند . ((امام خمینی))

 

سپاس و ستایش بی قیاس بر یزدان پاک و بی همتا و بی کران بر بت شکن زمان پیر جماران.

 درود بر گمنام شهدای اسلام،  که مرگ سرخ را بر زندگی سیاه ترجیح دادند و رحمت و برکات خداوند بر رزمندگان دلیر اسلام .

 بارالها توشه ی عمر از کف رفت و در این کوتاه مدت اعمال زشتمان چنان بوده،  ظلمت در بینمان افکنده که یکباره تو را فراموش کردیم و وجودمان سر گردان این خراب آباد پر غوغا گردید .خدایا محبت و مهر بانی ات را با این بنده ی حقیر چگونه گویم و چطور توصیف الطاف ملکوتی ات کنم،  حال آنکه در محضر تو گستاخ از آنهمه محبت،  هر عمل قبحی را بجای آوردیم ،

 ای خدا تو دریای بیکران رحمتی. تو بر حقارت و ضعف این عبد بی توشه آگاهی،  پس به چشم عنایت بنگر،  زیرا تنها اندوخته ی ما امید است و بس.

 پروردگارا در این لحظات چگونه سروش آسمانی و قاتلوهم حتی لا تکون فتنه را بشنویم ، ولی در جهتمان رونقی نبخشیم،

 ای علی (ع) یار گرامی رسول خدا (ص) طنین دلنشین کلام تو را که اگر کو هها جنبیدند تو دندانهایت را بهم بفشار و پایت را بر زمین بکوب و نگاهت را به اقصای دشمن بیافکن و جمجمه ات را بخدا بسپار و پیروزی را از خدا بطلب، در عمق گوش و دلمان روان است،

 

 

 پس ای شوهر پاک دختر گرامی پیامبر (ص)،  این رزمجویان توحید ، عزم زیارت تربت فرزند شهیدت را دارند تا از آنجا بسوی قبلگاه نور پرواز نمایند و اینان همگی سخن شیرینت را آویزان گوش داده و بتو بانوی گرامی اسلام زهرا (ص) توسل دارند تا لحظه ای حمایت بیدریغ را از این کفر ستیزان اسلام دریغ ندارید .

گر چه شهداء خونشان و مظلومیتشان وصیت و پیام است ولی برسم یه سنت سخن     کو تاهی نه بعنوان وصیت ، بلکه بعنوان نصیحت و اتمام حجت می نمایم:

 اول آنکه اطاعت از رهبری . زیرا به روایتی هر که از امام خود عقب افتاد ،  هلاک شد و هر که نیز جلو افتاد باز هم هلاک شد،  پس همان بهتر که همگان با رهبر باشیم .برادران و خواهران عزیز خداوند انسان را در رنج آفریده و این سختیها هستند که انسان را همواره متوجه آن کانون با عظمت و پر شکوه هستی میکنند پس حوادث و مشکلات موجب شانه خالی کردن از جهاد نشوند که سر انجام آن خشم قادر متعال است در خاتمه از تمامی عزیزانی که بطریقی از این بنده حقیر رنجش دیده اند حلالیت و پوزش مینمایم ؟

 

                                                                  والسلام

 

 

                                                                          ابراهیم امیری یک شب قبل قبل از عملیات

 

/ 0 نظر / 12 بازدید