وصیت نامه پاسدار شهید اصغر سوقی

 

 

 

باسمه تعالی

 

وصیت نامه پاسدار شهیداصغر سوقی

 

خدایا تو را سپاس فراوان می گویم که این افتخار و توفیق را به من دادی که بتوانم در راه استقرار دینت و بر پا شدن حکومت اسلامی تلاش کنم و بتوانم در جمع مجاهدان اسلام باشم .

و امام ، امت شهید پرور : جبهه و پشت جبهه را همچنان محکم نگهدارید و بکوشید تا جامه ی ذلت نپوشید و به شما می گویم اکنون که چشم تمامی مسلمانان جهان به شما دوخته شده است . مبادا خدایی ناکرده از مبارزه دلسرد شوید که در این صورت به خون شهدا لطمه زده اید .

برادران و خواهران دانش آموز ، با قّوت و علاقه هر چه تمامتر درستان را بخوانید و فعالانه سعی کنید در سنگر علم و مدرسه مشت محکمی بر دهان دشمنان اسلام بزنید در مسائل شرعی و اخلاقی بسیار کوشا باشید هر کاری که انجام می دهید به یاد خدا باشید و پیوند قلبی و درونی خود را با او نزدیکتر کنید . زیرا ما هر چه داریم از خداست .

به امید اینکه روزی این مطالب موقع عمل کردن آنها فرا رسد .

خدا حافظ

 

اصغر سوقی

تاریخ : 21/10/63

 

 

 

/ 25 نظر / 10 بازدید
نمایش نظرات قبلی
یه عاشق

هر کی از اصغر میخونه دعا کنه منم مثل اصغر به عشقم برسم.هر کی یه عشقی داره.به خدایی که به عشقش شهید شدی من عشقم رو دوست دارم اصغر کمکم کن. توکل بر خدا یی که عشق را آفرید.

محسن ناصرزاده

ای والله به مردان دیار خوزستان و "روستای دار بهاره" و زنانی که با صبر راه زینب (س) را ادامه دادند.درود بر" مادر شهید وپدر شهید وخانواده بزرگوار شهید اصغر سوقی "خداوند اجرشان بدهد.

محسن ناصرزاده

واقعا از دست دادن چنین جوانانی برای ملت ایران خیلی سخت بوده است. امیدواریم که بتوانیم راهشان را ادامه دهیم.

محسن ناصرزاده

صبر ایوب بباید پدر پیر فلک را . تا دگر مادر گیتی چو تو فرزند بزاید ای برادرم "اصغر جان" .

یه بنده دل شکسته

عشق یعنی یه پلاک که زده بیرون از دل خاک . عشق یعنی یه شهید با لب تشنه سینه چاک. درود خدا بر شهیدان راه اسلام و میهن.شهادت لیاقت می خواد که " شهید اصغر سوقی" هم لیاقتش را داشت... آه که ماندیم و حسرت...

محسن ناصرزاده

گمان می کنیم که شهدا رفته اند و ما مانده ایم. نه. حقیقت این است که ما در نیستی هستیم و شهدا مانده اند. من افتخار می کنم که خوزستانی ام و به خود می بالم که شهیدی چون "شهید اصغر سوقی " را داریم...الگوی انسان های خدایی و پاک

محسن ناصرزاده

من کان لله کان الله له: هرکس برای خدا باشد خدا برای اوست. مردان خدا پرده پندار دریدند.یعنی همه جا غیر خدا هیچ ندیدند.ای "شهید اصغر سوقی " مرا با عشق آشنا کردی . پس مرا به عشق برسان.

محسن ناصرزاده

دوستت دارم برای امشب...و برای همیشه در یادها خواهی ماند ای شکوه ایثار ای سرو قامتان.ای انصار حجت الله .درود ما و درود خدا بر شهدا وبالاخص شهید والا مقام "شهید اصغر سوقی". خدا را سپاس که توفیق شناخت خود وسپس شهدا را به ما عطا فرمئد ...والسلام

خوشا به حال شهداء

اصغر سوقی ازپاکترین وبی ریا ترین و مخلص ترین ونیروی ولایی روستای ما بود اورا مثل برادرم دوست داشتم .از همه برادران وخواهران انتظار دارم هرشب یکی از وصایای شهداءرا خوانده و از آن درس بگیرند.انشاءاله با رفتار وکردار خود بتوانیم راه شهداء که همان پیروی از ولایت فقیه است ادامه بدهیم وروزی نیاید که شرمنده خون شهداء باشیم ..یاد همه شهداء بالاخص غلام سلیمانی ؛احمدرضا احمدی ؛اکبر فرهادی ولی اله سرمکس,رجب آقاجری ؛غلام نیکروان و........ بخیر .روحشان شاد. مهران چزینی (منوچهر احمدی نیا)کارمند آموزش وپرورش در شهرستان امیدیه.