پیکر مطهر ۲ شهید گمنام در آغاجاری تشییع شد

 

پیکر مطهر شهدای گمنام در بخش جولکی به خاک سپرده شدند

 

 

همزمان با رحلت جانگداز نبی مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی(ص) و شهادت سبط اکبرش حضرت امام حسن مجتبی(ع) پیکر مطهر 2 شهید گمنام دوران دفاع مقدس در آغاجاری استان خوزستان تشییع شد.

 

تشییع پیکر پاک 2 تن از شهدای گمنام دفاع مقدس امروز جمعه 26 آبان ماه سال 1396 همزمان با 28 صفر المظفر سال 1439 هجری قمری با حضور اقشار مختلف مردم در آغاجاری و دیار شهید اسفندیار طاهری، شهید منوچهر بهمئی و شهید اسماعیل کنارکوهی انجام شد.

این برنامه از ناحیه مقاومت بسیج شهرستان آغاجاری آغاز شد و کاروان حامل پیکر مطهر این شهدا از دیار شهید ایوب رحیم‌پور به سمت بخش جولکی حرکت کرد.

مردم آغاجاری و دیار شهید رضا ملائی، شهید علی‌اکبر شیرعلی و شهید محمد هادی‌نژاد با حلقه زدن در اطراف خودرو حامل پیکر پاک و مطهر 2 شهید گمنام از تابوتشان تبرک جستند و آنها را بدرقه کردند.

با استقبال مردم شهرهای مختلف خوزستان پیکر شهدای گمنام دفاع مقدس به روستای جولکی رسید و در صحن مسجد جامع جولکی بر پیکر پاک این شهدا نماز اقامه شد.

پس از اقامه نماز پیکر مطهر این 2 شهید گمنام با مشایعت خانواده شهدا به سمت آرامگاه ابدی‌شان بدرقه و زیارتگاهی برای عاشقان و دلسوختگان بخش جولکی شهرستان آغاجاری شد.

همچنین آیین استقبال از این 2 شهید گمنام در شهر آغاجاری برگزار شد و همشهریان شهید نجف‌قلی خلیلی، شهید نورالله طواف و شهید حسن کلاه‌کج پیکر شهدا را در گرفتند.

مردم دیار شهید حسین داوودی، شهید علیرضا حیدریان و ایرج بهمئی پیکر این شهیدان را تا یادمان شهدای گمنام آغاجاری بدرقه کردند و بر تابوت آنها بوسه زدند.

اهالی دیار شهید عبدالحسین محمدی، شهید غلامعباس سلیمانزاده و شهید الیاس قنواتی با حضور در کنار لاله‌های بی‌نشان مقدمشان را گرامی داشتند.

به گزارش تسنیم شهدای گمنام بخش جولکی شهرستان آغاجاری در عملیات کربلای 4 به شهادت رسیدند و پیکر مطهرشان در منطقه عملیاتی ام الرصاص عراق توسط کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح تفحص شد.

پیکر پاک و مطهر این شهدای گمنام دوران هشت سال دفاع مقدس در روزهای گذشته از معراج شهدای تهران به اهواز و دیار سردار سرلشکر شهید علی هاشمی، فرمانده قرارگاه سری نصرت و سپاه ششم امام جعفرصادق(ع) منتقل شده بود.

/ 0 نظر / 40 بازدید