تشییع پیکر مادر سردار شهید مهدی نریمی

وی افزود: این مراسم از ساعت 18 امروز در بهشت آباد اهواز آغاز خواهد شد و مردم قدر‌شناس خوزستان برای آخرین بار با مادر شهید نریمی و خواهر شهیدان نریمیسا وداع خواهند کرد.

به گفته برادر سردار شهید مهدی نریمی، پیکر مرحومه خانم جان نریمیسا مادر گرامی سردار شهید مهدی نریمی، مسئول مخابرات قرارگاه سری نصرت و سپاه ششم امام جعفر صادق (ع) و خواهر شهید محمود نریمیسا و شهید محمد نریمیسا پس از تشییع در قطعه والدین شهدا واقع در کنار غسالخانه آرام می‌گیرد.

وی بیان کرد: مادر سردار شهید مهدی نریمی، مسئول مخابرات قرارگاه سری نصرت و سپاه ششم امام جعفر صادق (ع) همزمان با سالروز رحلت جانسوز حضرت خدیجه کبری (س) پس از 25 سال به فرزند شهیدش پیوست.

نریمی اضافه کرد: مرحومه نریمیسا پس از سال‌ها بی‌خبری از فرزند عزیزش، سرانجام در تاریخ یکم مهرماه سال 1389 پیکر پسر برومندش را در آغوش کشید و به وصال او نائل شد.

وی تصریح کرد: مادر شهید نریمی سرانجام با گذشت 25 سال از شهادت فرزند شهیدش بیش از این دوری‌اش را تاب نیاورد و در بهشت می‌ه‌مان او شد.

این برادر شهید خاطرنشان کرد: مرحومه مادر عزیزم، در سن 65 سالگی دعوت حق را لبیک گفت در حالی که دو برادر عزیزش نیز به نام‌های شهید محمود نریمیسا و شهید محمد نریمیسا را در دوران دفاع مقدس به فیض عظیم شهادت نائل آمدند.

سردار شهید مهدی نریمی، مسئول مخابرات قرارگاه سری نصرت و سپاه ششم امام جعفر صادق (ع) در 27 آذر ماه 42 مصادف با نیمه شعبان در شهرستان امیدیه، در خانواده‌ای متدین و مذهبی دیده به جهان گشود.

این سردار رشید اسلام در تاریخ 4 تیرماه سال 1367 به همراه سردار سرلشکر شهید حاج علی هاشمی فرمانده قرارگاه سری نصرت و سپاه ششم امام جعفر صادق (ع)، سردار شهید حسن بهمنی فرمانده مخابرات قرارگاه تاکتیکی خاتم 4 و مسئول ارتباطات رادیویی مخابرات سپاه ششم امام جعفر صادق (ع) و شهید محمود نویدی در جزیره مجنون به شهادت می‌رسند.

پیکر این دلاور مرد خوزستانی در تابستان سال 89 شناسایی و در یکم مهر ماه‌‌‌ همان با حضور اقشار مختلف مردم خوزستان در اهواز تشییع شد.

شهید نریمی پس از تشییع، در گلزار شهدای اهواز و در کنار سردار سرلشکر شهید حاج علی هاشمی فرمانده قرارگاه سری نصرت و سپاه ششم امام جعفر صادق (ع) آرام گرفت.

/ 0 نظر / 6 بازدید